top of page

ŠOKIŲ NAKTIPIEČIAI

Šios programos metu nebus galima pasakyti:

 

„Aš nemoku šokti pagal

tokią muziką“!

Tai muzikinė programa, kurioje Dominykas Vaitiekūnas kartu su ritmo grupe (klavišiniai, ritminė gitara ir mušamieji) gyvai atlieka pasaulinius ir lietuviškus hitus, kuriuos papildo instrukcijomis-patarimais, kaip galima skirtingai judėti po šokių aištelę skambant įvairių stilių muzikai.

 

Dominykas šioje programoje ne tik dainuoja, bet ir šmaikščiai pamoko žmones šokių judesių. O tai reiškia, kad šios programos metu nebus galima pasakyti „Aš nemoku šokti pagal tokią muziką“!

Šokių naktipiečiai

© Gintaras Stauce, 2019

Net ir neturintiems jokių įgūdžių šokių aikštelėje Dominykas tiesiog siūlo imti ir „paragauti” kelių  šokių „patiekalų”: pirmam užkandžiui - rokenrolas, antram - lietuviškos popmuzikos kastinỹs, „karštam patiekalui” - salsos šokių pamoka, o desertui - šokių muzikos popuri arba, kitaip tariant, „popmuzikos pyragėlis”!

REPERTUARAS

ROKENROLO UŽKANDIS

Elvis Presley "Jailhouse Rock"

The Beatles "Twist and Shout"

Elton John "Crocodile Rock"

...ir kt.

 

LIETUVIŠKAS KASTINỸS - nuo Hiperbolės „Aš dar dainuosiu“ iki Ekspreso „Hey Hey Gali Gali

KARŠTASIS PATIEKALAS - šokių pamoka pietietiškais šokių muzikos ritmais

POPMUZIKOS PYRAGĖLIS

Justin Timberlake "Can't Stop The Feeling!"

OneRepublic "Love Runs Out"

Depeche Mode - "Just Can't Get Enough"

Haddaway "What is Love"

The Black Eyed Peas "I Gotta Feeling"

...ir kt.

BRODVĖJAUS PROGRAMA

ĮSPĖJIMAS!

Programoje bus paliestos

temos, galinčios griebti 

už širdies.

Baras. Naktis. Dailaus veido niekšai. Viskis. Melas. Meilė. Religiniai fanatikai. Nervai nelaiko. Aukštakulniai. Žmona laukiasi… Ir dar ne nuo manęs! - visa tai detalės, dėl kurių išgyvena, juokiasi, kartais keikia ir dėl kurių išgerinėja vyriškiai, gyvenimo atvyti į barą

Visas šias keistas, ironiškas, smagias ir liūdnas istorijas iš Brodvėjaus miuziklų repertuarų papasakos ir apipins dainomis muzikinio teatro aktorius Dominykas Vaitiekūnas, kartu su pianistu Kęstučiu Pavalkiu, kontrabosininku Denisu Murašovu ir būgnininku Augustu Baronu.

Dominykas Vaitiekūnas, vokalas 
Kęstutis Pavalkis, klavišai
Augustas Baronas, būgnai
Denis Murašov, kontrabosas

REPERTUARAS (anglų kalba)

Programoje skambės dainos iš visame pasaulyje žinomų miuziklų: „Chicago“, „Rent“, „Jesus Chirst superstar“, „LA LA Land“, „Dear Evan Handsen“ ir kitų, kurių galite ir nežinoti, bet Dominykas ne tik padainuos, bet ir papasakos plačiau apie kiekvieną spektaklį (lietuvių kalba).

 

1. Mr. Cellophane - iš „Chicago

2. King Herod's song - iš „Jesus Christ Superstar

3. The Proposal - iš „The Unauthorized Autobiography of S. Brown

4. I'm Alive - iš „Next to Normal

5. You Don't Need To Love Me - iš „If/Then

6. City of Stars - iš „La La Land

7. Shiksa Goddess - iš „The Last Five Years

8. For Forever - iš „Dear Evan Handsen

... ir dar daugiau!

Brodvėjaus programa

Mes įrodysime, kad miuziklas gali būti ironiškas, sarkastiškas ir absurdiškas, ir tragikomiškas, ir naiviai romantiškas (aišku! be jokios abejonės iš miuziklo

šito neatimsi!)

- Oneida ir Dominykas.

HISTORY IS MADE AT NIGHT

Miuziklų vakaras

Muzikinė programa, įrodanti nuvalkiotą, bet labai teisingą posakį - „prie tamsos daugiau drąsos.“ Linksmai, ironiškai, romantiškai, paprastai ir svarbiausia – nuoširdžiai muzikinio teatro aktoriai Dominykas Vaitiekūnas ir Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė įvairių miuziklų dainomis pasakoja istorijas, kurias savo aistra gyvenimui užpildo naktį neužmiegantys herojai.

Dominykas ir Oneida, kartu su pianistu Kęstučiu Pavalkiu ir ritmo grupe (būgnininku Augustu Baronu ir kontrabosininku Denisu Murašovu) nupiešia kiek kitokį, nei mums įprasta matyti, miuziklo veidą.

 

Tiems, kuriems šis žanras asocijuojasi tik su blizgančiomis skrybėlėmis ir džiazo šokiais, tektų nustebti, nes šioje programoje blizgučių ir šokių nėra! Programoje persipina gyvenimiškos tiesos, meilė, romantika ir humoras.

© Augustinas Žukovas, 2019

Pasitelkdami visą savo sceninį žavesį (o „charizmos“ mums tikrai netrūksta!) papasakosime Jums apie žmonių patirtis ir mintis, kurios juos aplanko atėjus nakčiai.

History is made at night

REPERTUARAS (anglų kalba)

1.. When You‘ra Good To Mama - iš „Chicago“ [SOLO - Oneida]

2. The Proposal - iš „The Unauthorized Autobiography of S. Brown“

5. I'm Alive - iš „Next to Normal“

6. You Don't Need To Love Me - iš „If/Then“

7. City of Stars - iš „La La Land“

8. This World Will Remember Us - iš „Bonnie and Clyde“ [DUETAS]

9. Shiksa Goddess - iš „The Last Five Years“

10. For Forever - iš „Dear Evan Handsen“

...ir kt.!

Vitalijus Špokaitis

VITALIJUS

ŠPOKAITIS

Aš ne pokštas, aš rimtas bajeris.
V. Špokaitis

VITALIJUS ŠPOKAITIS (Dominyko Vaitiekūno sceninis alter ego) - dvasinis influenceris, kuriantis šokių muziką ir kviečiantis kiekvieną tapti geresniu žmogumi pačiam sau.

Sceninė programos versija atliekama šmaikščiai imituojant TEDx stiliaus kalbėjimą, elektroninė šokių muzika mainosi su smagiais pasakojimais apie gyvenimiškas XXI a. emocines žmogaus patirtis.

Taigi, Vitalijus dalijasi savo patirtimis, ir šokdamas atlieka savo autorinius kūrinius, kurie gimė iš… problemų. Problemų, dėl kurių pats Vitalijus sau nuolat knisdavo protą. Suvokęs, jog laikas yra mest ėsti save, jis išskyrė tų problemų 12, kiekvienai jų sukūrė po dainą ir sudėjo viską į albumą

GERAS ŽMOGUS, kurį pristatė 2019 metų pavasarį.

T R Ū K S T A _ L A I K O -
00:00 / 00:00
R E I K I A -
00:00 / 00:00
Š A ! -
00:00 / 00:00

© Rytis Šeškaitis, 2019

Programa visiems, turintiems feisbuką, bet neturintiems laiko. Didelis šansas, kad atėję į Vitalijaus muzikinį stand-up'ą, daugelyje šio dvasinio influencerio pasakojimų jūs atpažinsite… save. Programoje daug ironijos, autoironijos, daug šokių muzikos ritmų ir puiki proga pasimokyti atsikratyti savigraužos arba, kaip Vitalijus pasakytų:

atsipisti nuo savęs.

  • YouTube
  • Spotify
  • Google
  • SoundCloud - Vitalijus Špokaitis
  • Apple

MUZIKANTO (IŠ)GYVENIMO SIMFONIJA

Teatralizuotas, lengvos satyros prieskoniu pagardintas koncertas „Muzikanto (iš)gyvenimo simfonija“.

Muzikinė vakaro ašis - Wolfgang Amadeus Mozart

29-oji simfonija, apipinta truputėliu fantazijos bei „gyvenimo natomis“ parašytais kompozitorės Akvilės Kalinaitės ir Dominyko Vaitiekūno kūrybos opusais. Atsakymai į tokius klausimus: „Kokia yra orkestro sudėtis?“, „Kaip tampama orkestro muzikantu ir kaip susiklosto likimas juo netapus?“, „Kas yra pirmas smuikas bei kuo jis skiriasi nuo alto?“, „Kodėl neplojama tarp kūrinio dalių?“, „Kodėl manoma, kad negražūs violončelininkai siunčiami į orkestro galą ir verčiami groti kontrabosu bei kuo muzikantams svarbios „bulvės“...?“ – tampa satyriniu vakaro akcentu.

© Rytis Šeškaitis, 2015

Vakaro metu žiūrovai leidžiasi į pažintį su simfonijos struktūra, orkestro sudėtimi ir dar dulkėmis nenugulusių klasikos atlikėjų biografijomis. Muzikiniai terminai išgvildendami gyvenimiškais pavyzdžiais ir analogijomis, kur žodis „Allegro” primena draugų vakarėlį, o „Andante” - nuobodų atsikelti ir eiti džyrinti. Vakaro metu cituojama visažinio soprano išmintis, o žiūrovai atsistoja prieš kamerinį orkestrą ir išbando save dirigento vaidmenyje.

Muzikanto simfonija

LIŪDNI SLIBINAI

Liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojanti, teatrališkai  išradinga ir muzikaliai sąmoninga „grupė“, gyvuojanti nuo 2008 m.

Savo dainose „Liūdni Slibinai“ lietuvių klasikų poetų tekstais originaliai kalba apie lietuviško gyvenimo aktualijas ir problemas. Apipindama žodžius skirtingais muzikiniais stiliais grupė naujai atskleidžia tokių autorių, kaip Henrikas Radauskas, Maironis, Justinas Marcinkevičius, Juozas Erlickas, Kristijonas Donelaitis, Kazys Binkis, Antanas Baranauskas kūrybą.

„Liūdnų Slibinų“ trijulė vis dažniau pristato ir savo pačių tekstais kurtas dainas, kurios atviromis, kartais ir provokuojančiomis mintimis ragina klausytojus pažvelgti į kasdienes problemas su pozityvia autoironija.

© Linas Justice, 2013

Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija. „Liūdni slibinai“ trejus metus iš eilės buvo nominuoti pagrindiniuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., kuriuose pelnė 2012 Metų grupės titulą. „Liūdni slibinai“ taip pat laimėjo alternatyvios muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. 2011 Tautos Balso nominacijoje, o 2012 metais šiuose apdovanojimuose grupės narys Dominykas Vaitiekūnas buvo pripažintas „Metų charizma“.

  • iCloud
  • Apple
  • Google
  • Spotify
  • YouTube
Liūdni slibinai
bottom of page