top of page

RENGINIŲ VEDIMAS

© Nakutis Photography, 2018

Vedu įvairius renginius (lietuvių ir anglų kalbomis) - asmenines šventes, konferencijas, muzikos koncertus ir festivalius, ne vieną sezoną esu vedęs ir televizijos laidas. Ir tai darau nuo 2012 m., kai baigiau specialų Vlado Bagdono ir šviesios atminties Vytauto Kernagio surinktą aktorių - renginių vedėjų kursą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Vis tik didžioji renginių vedimo mokykla buvo darbas televizijoje - penkerius metus buvau TV projekto „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ (LRT) vedėjas, taip pat teko vakarais bendrauti su žiūrovais informacinės laidos „Kultūros diena“ (LRT PLIUS) eteryje.

Kai pasakau žmonėm, kad vedu renginius, dažnai mane lydi komentaras „TAI JAU DAUG PRISIŽIŪRI TEN TUOSE RENGINIUOSE…“. Na, prisižiūriu daug gražių ir nuoširdžių žmonių. Ir patiriu daug gero „vaibo“. Geras vaibas ir geri žmonės mane persekioja. Vieni tai vadina gera karma. Kiti - gera aura. O aš kartais pagalvoju, kad ko gero man taip nutinka, nes mano klientai vertina tai, ką vertinu ir aš - skonį, etiką ir natūralumą. Į mane kreipiasi išsilavinę, kultūringi ir puikūs žmonės, kurie mane patį verčia pasitempti ir įsikvėpti geros energijos. Aišku, esu matęs visko. Bet „chaltūra“ savo darbo niekada nevadinu, todėl ir „chaltūrą“ mėgstantys žmonės ko gero surenka ne mano telefono numerį. Ir visiems labai gerai.

 

Daug ir įvairių renginių būta, niekada neskaičiavau, bet tikrai arti 200. Žiemos ir vasaros įmonių̨ renginių (įmones „Western Union“, „Danske Bank“, „Alma Littera“ ir kt.). Esu vedęs ir LR ministerijų, Lietuvos Respublikos Prezidentūros, Lietuvos Banko renginius, vedęs „Versli Lietuva“ organizuojamas ir kitas mokslo konferencijas, Kristupo Festivalių koncertus, įvairius apdovanojimus, miestų gimtadienius ir asmenines šventes.

JEIGU IEŠKOT SAVO RENGINIUI VEDĖJO - SUSISIEKIT.

PAKALBĖSIM KAS IR KAIP. 

Kalbinu „Aerosmith“ grupės lyderį Steveną Tylerį

Salsa šokių instruktorius, pravesiantis seksualią salsa šokių pamoką. Ir ne tik! Šis žmogus šmaikščiu akcentu lietuviškai arba angliškai veda dar ir renginius. Fidelli’s - geros nuotaikos užtaisėlis, kilęs iš Kubos, bet turi lietuviškų šaknų. Norėsit ar nenorėsit, jis būtinai apie tai jums papasakos. Ir išklos visą šeimos istoriją - kaip jo BABA per karą emigravo į Vokietiją, tada į pietų Ameriką, ta BABA mėgo šokti, vėliau kaip susipažino su seneliu ir sumaišius kepurinę su salsa gimė Fidell’io tėvelis. Fidell’is vertina lietuvybę, save laiko tikru Vyčiu, o iš savo karštakošės BABOS perėmęs visą temperamentą ir meilę šokiui. Galite pakviesti Fidell’į į savo vakarėlį. Jis jums užtaisys karštą salsos pamoką. Arba praves visą renginį, kurio, kaip pats Fidelli’s karibietiškai suakcentuoja - „nėkada nėpamiršyt“.

FIDELLI FERNANDEZ SILVERA DE LA MAROCO MORKUNAS

(personažas) 

© Irmantas Gintalas

Fidelli Fernanez
bottom of page